Select Page

Uratuj ukraińskie marki

Zebraliśmy ponad 100 ukraińskich marek, które z powodu wojny zostały zmuszone do zaprzestania działalności. Dziś naszą misją jest ratowanie tych marek, aby mogły one nadal zapewniać miejsca pracy.

Możesz zamówić boks za dowolną kwotę i otrzymać losowe (przypadkowe) niesprzedane produkty niszowych ukraińskich marek.
Możesz też wybrać towary, które Ci się spodobają z całej listy po dokonaniu płatności (wyślemy na e-mail).

Jak możesz pomóc?

Możesz zapłacić dowolną kwotę i otrzymać boks różnych produktów za równoważną kwotę. Wszystkie środki zostaną równomiernie rozdzielone pomiędzy marki. Dzięki temu otrzymają one pomoc finansową i będą mogły kontynuować pracę bez konieczności zwalniania pracowników.

Lub możesz wybrać produkty, które Ci się podobają, bezpośrednio z katalogu i w ten sposób pomóc markam.

Dokonujesz płatności

Wypełnij formularz, podając dane do dostawy, aby otrzymać towar i przekazać darowiznę.

Przekazujemy te środki naszym markom partnerskim

Po otrzymaniu środków kupujemy produkty od naszych marek partnerskich, aby mogły one wysłać je do naszego magazynu. W zależności od wielkości darowizny zaprojektujemy dla Ciebie boks na prezent.

Pudełko z produktami otrzymujesz za 3-4 tygodni wyprzedzeniem

Po otrzymaniu wszystkich produktów z magazynu umieścimy je w boks prezentowy i wyślemy do Ciebie. Ze względu na sytuację w naszym kraju mogą wystąpić pewne opóźnienia logistyczne.

Udostępnij tę kampanię i kup ponownie!

Udostępnij stronę internetową i otrzymane produkty swoim znajomym na portalach społecznościowych. W ten sposób możesz jeszcze bardziej pomóc ukraińskiemu biznesowi!

Produkty, które możecie otrzymać:

Zaufały nam ukraińskie marki: 

…i wiele innych

Nasz zespół

Petro i Vladimir są współzałożycielami marki odzieży domowej Swatti i członkami największego klubu biznesowego na Ukrainie – YBC.

Podobnie jak wielu naszych kolegów, straciliśmy ponad 50% naszej sprzedaży, a dzięki naszemu doświadczeniu w globalnym handlu elektronicznym postanowiliśmy zgromadzić wszystkie niszowe ukraińskie marki na jednem portalu, aby pomóc w ratowaniu naszych firm i zespołów.

W mediach społecznościowych zamieszczamy cotygodniowe/miesięczne raporty z naszych przesyłek.

Volodymyr Chorniy

CEO

Petro Pavlikha

CMO

Roksolana Yerushevska

Marketer

Bohdan Lesiv

PPC Specialist

Jedna z naszych wysyłek do klientów:

Drodzy klienci, dziękujemy za wsparcie:

Czy to jest oszustwo?

Przykro nam, że zdecydowałeś, iż nasz projekt jest oszustwem. Jak wiecie, dopiero niedawno rozpoczęliśmy ten projekt. Szczerze mówiąc, w ogóle nie planowaliśmy go rozpoczynać. Mieliśmy inne plany na przyszłość. Ale nie narzekamy, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zmienić wasze zdanie.

Codziennie aktualizujemy naszą stronę internetową i przyłączamy do naszego sklepu coraz więcej ukraińskich marek. Prowadzimy również relację na Instagramie. Możesz napisać do każdej z marek na naszej stronie i otrzymać odpowiedź, że z nami współpracują. Możesz napisać do nas w mediach społecznościowych. Tak, członkowie naszego zespołu nie mają wielu znajomych na Linkedin. Przepraszamy za to, przyjaciele. Chodzi o to, że przed wojną rzadko korzystaliśmy z tego portalu społecznościowego…

Możesz również sprawdzić informacje o kupionej przez nas domenie.

Jeśli dokonałeś płatności, a nie otrzymałeś zamówienia, możesz otrzymać zwrot pieniędzy. Skontaktuj się z nami: support@ukrainian-brands.com

Jak zostanie rozdysponowana moja darowizna?
Koszty produktów

Najwięcej środków przeznaczana jest na zakup towarów od niezależnych ukraińskich marek.

Koszty marketingu

Ponieważ nasz projekt rozpoczął się niedawno, musimy korzystać z reklamy, aby więcej osób dowiedziało się o nas. 8% Twojej darowizny jest przeznaczane na reklamę.

Koszty logistyczne

Oferujemy bezpłatną wysyłkę. W zależności od lokalizacji i wagi pudełka, koszt wysyłki wynosi od 8 do 14 euro. W cenę wliczony jest koszt dostawy od marek do naszego magazynu we Lwowie.

Prowizja dla naszej platformy

Prowizja dla naszej platformy wynosi 10% wpłaconej darowizny. Pieniądze te są przeznaczane na pensje dla naszego zespołu i podatki dla rządu ukraińskiego.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Zwykle czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni, po czym jest ono wysyłane.

Dostawa z Ukrainy może być opóźniona ze względu na wojnę i potrwa około 3-4 tygodni w zależności od lokalizacji. Można ją oszacować w następujący sposób:

  • USA: 3-4 tygodnie
  • Europa: 3-4 tygodnie
  • Australia: 3-4 tygodnie
  • Ukraina: 4-5 dni
Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz numer przesyłki. Można ją śledzić tutaj:
https://track.ukrposhta.ua/tracking_EN.html

Ukroshta jest narodową służbą pocztową Ukrainy. Obecnie międzynarodowe firmy, takie jak DHL i USPS, nie wznowiły jeszcze stabilnej działalności na Ukrainie.

Dlaczego nie masz systemu PayPal?

Niestety system PayPal dla firm nie działa jeszcze na Ukrainie. Nie możemy go połączyć z naszą ukraińską firmą. Jedynym sposobem na połączenie z systemem PayPal jest zarejestrowanie firmy poza Ukrainą i płacenie podatków za granicą. Niestety, nie możemy tego zrobić w czasie stanu wojennego na Ukrainie.

Współpracujemy z firmami Wayforpay i Fondy. Oba posiadają najwyższy stopień bezpieczeństwa – PCI DSS Level 1. Twoje karty płatnicze są więc bezpieczne.

"Czy mogę zapłacić mniej niż 30 euro?

Oczywiście, że można. Każda pomoc jest mile widziana.

Niestety, możemy wysłać do Ciebie towary tylko wtedy, gdy zapłacisz 30 euro lub więcej, aby pokryć koszty logistyczne.

Śledź nas na Instagramie

Potrzebujemy Twojego wsparcia jak nigdy dotąd

INFORMACJE KONTAKTOWE

 79005, ul. Petrushevicha 5, Lwów, Ukraina.

Piętro 4, Biuro Wykonawcy

Obsługa klienta:
support@ukrainian-brands.com

Inne pytania:

info@ukrainian-brands.com

Telefon:
+380 93 170 87 87, +380 63 705 49 06

Poniedziałek – piątek: 10:00-19:00

Śledź nas